Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Engjellusha Salihu - Deshti Fati
Ndëgjuar 3,811,651
Shkarkuar 2,087
Pëlqyer 9,127
Publikuar 08/03/2017

Informatat e këngës
Producent: Vizioni&Libonia
Video: EMF Creative
Orkestrimi: Wirusi
Teksti&Muzika: Ilir Berani
Digital Publishing: OnAir Media

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store