Titulli Deoni - Ku i kam shokt e mi
Ndëgjuar 648
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Deoni - Ku i kam shokt e mi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store