Titulli Deoni e kalle venin - Sikur Flutur shkon tu kcy
Ndëgjuar 908
Shkarkuar 52
Pëlqyer 4
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Deoni e kalle venin - Sikur Flutur shkon tu kcy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store