Titulli Emir x Qendra - Pyesin sikur sedin
Ndëgjuar 809
Shkarkuar 57
Pëlqyer 3
Publikuar 26/03/2023

Texti i këngës

Emir x Qendra - Pyesin sikur sedin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store