Titulli EMIR - Sdu me tpa
Ndëgjuar 752
Shkarkuar 31
Pëlqyer 2
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

EMIR - Sdu me tpa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store