Titulli EMIR - Dashni e Pare
Ndëgjuar 263
Shkarkuar 46
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

EMIR - Dashni e Pare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store