Titulli EMIR - Zemren ma ki thy
Ndëgjuar 743
Shkarkuar 57
Pëlqyer 1
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

EMIR - Zemren ma ki thy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store