Titulli Xhida Gashi - Zemren ty ta pata fal
Ndëgjuar 923
Shkarkuar 57
Pëlqyer 3
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Xhida Gashi - Zemren ty ta pata fal - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store