Titulli EMIR - Kosove E Dashur
Ndëgjuar 277
Shkarkuar 49
Pëlqyer 1
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

EMIR - Kosove E Dashur - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store