Titulli Shqipe Kastrati - Moj Kosove mriz me zana
Ndëgjuar 762
Shkarkuar 84
Pëlqyer 1
Publikuar 06/02/2023

Texti i këngës

Shqipe Kastrati - Moj Kosove mriz me zana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store