Titulli BUBULINA x BLONDI - Tfala Shqipe
Ndëgjuar 1,374
Shkarkuar 171
Pëlqyer 2
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

BUBULINA x BLONDI - Tfala Shqipe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store