Titulli Niku G - Gang Shqipe
Ndëgjuar 687
Shkarkuar 22
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Niku G - Gang Shqipe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store