Titulli Shqipe Krivenjeva - Gjyshja dhe Gjyshi
Ndëgjuar 507
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës

Shqipe Krivenjeva - Gjyshja dhe Gjyshi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store