Titulli Gjyle Qollaku x Ismet Bexheti - Luje Shqipe
Ndëgjuar 850
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1
Publikuar 14/12/2022

Texti i këngës

Gjyle Qollaku x Ismet Bexheti - Luje Shqipe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store