Titulli Bujar Mustafa - Tfala
Ndëgjuar 948
Shkarkuar 44
Pëlqyer 2
Publikuar 09/03/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa - Tfala - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store