Titulli Gazmend Kelmendi x Linda Hakaj - Vella e moter
Ndëgjuar 758
Shkarkuar 19
Pëlqyer 1
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Gazmend Kelmendi x Linda Hakaj - Vella e moter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store