Titulli Gazmend Rama GAZI x Albulena Ukaj - Ti me mu
Ndëgjuar 996
Shkarkuar 54
Pëlqyer 1
Publikuar 02/04/2023

Texti i këngës

Gazmend Rama GAZI x Albulena Ukaj - Ti me mu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store