Titulli Faik Rama - Deri Tash
Ndëgjuar 1,119
Shkarkuar 112
Pëlqyer 9
Publikuar 31/03/2023

Texti i këngës

Faik Rama - Deri Tash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store