Titulli Gazmend Rama GAZI ft Albulena Ukaj - Shetisim me mercedes
Ndëgjuar 1,264
Shkarkuar 101
Pëlqyer 3
Publikuar 29/04/2023

Texti i këngës

Gazmend Rama GAZI ft Albulena Ukaj - Shetisim me mercedes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store