Titulli Drandofile Rama x Shqiprim Sylejmani - Flokt e kuqe
Ndëgjuar 746
Shkarkuar 20
Pëlqyer 7
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Drandofile Rama x Shqiprim Sylejmani - Flokt e kuqe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store