Titulli Albana x Albina Kelmendi - Motra ime
Ndëgjuar 257
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 14/12/2022

Texti i këngës

Albana x Albina Kelmendi - Motra ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store