Titulli Young Zerka x Gjiko - Dallavere
Ndëgjuar 716
Shkarkuar 84
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Young Zerka x Gjiko - Dallavere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store