Titulli Diona Fona ft Majk - PO PI
Ndëgjuar 2,200
Shkarkuar 333
Pëlqyer 17
Publikuar 16/05/2023

Texti i këngës
[Intro: Diona Fona]
Pina nga një gotë
Oh, baby, pina nga një gotë
Ti me t'mira merrëm sot
Oh, baby, pina nga një gotë
Eja këtu-tu-tu
Me ty jam tu-tu-ru
S’ke ça me m'shpjegu
Me ty jam po du-du-du

[Chorus: Majk, Diona Fona & Majk]
Po pi unë
Veç për ty po pi unë
E deri ditën kur shihem
Gjithçka do me mbajt mrena, ha
Vij unë
Baby, më ler' të vij unë
E t’i them këto fjalë që dojn me dal nga zemra

[Verse: Majk & Diona Fona]
Ti e din sa të du
Unë t'kom n'zemër e n'men (Men)
E s'po muj me aktru
Sikur jena okay, ka je s'po t'gjej
Ciao, bella (Ëh)
E ki zgat ti por eja
Zemrës tem, hajde, venin gjeja
Edhe manej ikim larg
Besomë, ky s'o roman
Jo, nuk bëhet kur unë ty jam ka t’pres
Se ma ngut dashnin, s’të ngut ti n'besë
E me fat dije që do të jesh
Nëse këtë lule do e kesh
You might also like
Ti je
Diona Fona
Cupid (Twin Version)
FIFTY FIFTY (피프티피프티)
YOASOBI - アイドル (Idol) (Romanized)
Genius Romanizations
[Chorus: Majk, Diona Fona & Majk]
Po pi unë
Veç për ty po pi unë
E deri ditën kur shihem
Gjithçka do me mbajt mrena, ha
Vij unë
Baby, më ler’ të vij unë
E t'i them këto fjalë që dojn me dal nga zemra

[Outro: Majk, Diona Fona & Majk]
Po pi unë
Veç për ty po pi unë
E deri ditën kur shihem
Gjithçka do me mbajt mrena, ha
Vij unë
Baby, më ler' të vij unë
E t'i them këto fjalë që dojn me dal nga zemra

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store