Titulli Diona Fona ft ART - Dimer
Ndëgjuar 542
Shkarkuar 51
Pëlqyer 5
Publikuar 30/01/2023

Texti i këngës

Diona Fona ft ART - Dimer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store