Titulli Majk x Dafina Zeqiri - Me Fal
Ndëgjuar 1,383
Shkarkuar 172
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Majk x Dafina Zeqiri - Me Fal - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store