Titulli LLOCH - Paske shku me knu te dajt
Ndëgjuar 657
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

LLOCH - Paske shku me knu te dajt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store