Titulli Keli - KUR VJEN DITA SHPI ME SHKU
Ndëgjuar 120
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Keli - KUR VJEN DITA SHPI ME SHKU - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store