Titulli Duka - Je shku
Ndëgjuar 668
Shkarkuar 43
Pëlqyer 2
Publikuar 12/01/2023

Texti i këngës

Duka - Je shku - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store