Titulli DUKA - Shawty
Ndëgjuar 666
Shkarkuar 43
Pëlqyer 6
Publikuar 12/05/2023

Texti i këngës

DUKA - Shawty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store