Titulli Blerta Sopaj x Aziz Murati - Renin ja dina na
Ndëgjuar 720
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

Blerta Sopaj x Aziz Murati - Renin ja dina na - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store