Titulli Linda Bajrami x Loni Haklaj - Mashup
Ndëgjuar 392
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Linda Bajrami x Loni Haklaj - Mashup - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store