Titulli Adnan Kamberi x Drandofile Rama - Ti ma theve zemren
Ndëgjuar 768
Shkarkuar 19
Pëlqyer 3
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Adnan Kamberi x Drandofile Rama - Ti ma theve zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store