Titulli Luana Vjollca ft Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim LIVE
Ndëgjuar 1,382
Shkarkuar 158
Pëlqyer 8
Publikuar 16/01/2023

Texti i këngës

Luana Vjollca ft Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim LIVE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store