Titulli Ergys Shahu Ft Kelly - Nese nje dite
Ndëgjuar 202
Shkarkuar 21
Pëlqyer 2
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Ergys Shahu Ft Kelly - Nese nje dite - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store