Titulli Fikret Dauti - Nese Pendohesh
Ndëgjuar 591
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Nese Pendohesh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store