Titulli Ergys Shahu x Fatmir Daja - Per ty dashni
Ndëgjuar 650
Shkarkuar 40
Pëlqyer 0
Publikuar 26/01/2023

Texti i këngës

Ergys Shahu x Fatmir Daja - Per ty dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store