Titulli Urim Bajramaj x Jehona - Me def e tupan
Ndëgjuar 576
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Urim Bajramaj x Jehona - Me def e tupan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store