Titulli Jehona Lumi - Me ka mbetur gjysme shpirti
Ndëgjuar 517
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Jehona Lumi - Me ka mbetur gjysme shpirti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store