Titulli Xeni - Shpirti im
Ndëgjuar 983
Shkarkuar 83
Pëlqyer 3
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Xeni - Shpirti im - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store