Titulli Aferdita Demaku - Balada Shpirti
Ndëgjuar 805
Shkarkuar 45
Pëlqyer 2
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Balada Shpirti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store