Titulli Aferdita Demaku x Dona Pimi Janova - Kenge per Dasmen Tuaj
Ndëgjuar 1,969
Shkarkuar 182
Pëlqyer 11
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku x Dona Pimi Janova - Kenge per Dasmen Tuaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store