Titulli Urim Puliqi - Kaj me lot oj bij
Ndëgjuar 485
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Urim Puliqi - Kaj me lot oj bij - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store