Titulli URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA E BOSSIT Gezuar
Ndëgjuar 108
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA E BOSSIT Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store