Titulli Urim Bajramaj - Tallava per Kastriot Berishen
Ndëgjuar 348
Shkarkuar 32
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Urim Bajramaj - Tallava per Kastriot Berishen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store