Titulli Fikret Dauti x Valbona Gjezo x Besjana - Taxim Tallava
Ndëgjuar 1,056
Shkarkuar 30
Pëlqyer 2
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti x Valbona Gjezo x Besjana - Taxim Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store