Titulli Kastriot Tusha x Josif Gjipali - Mjeshter i Madh
Ndëgjuar 584
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Kastriot Tusha x Josif Gjipali - Mjeshter i Madh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store