Titulli Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosoves
Ndëgjuar 110
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store