Banner

Banner

Titulli Yllka Kuqi dhe Kastriot Tusha - Skam ce dua pasuri
Ndëgjuar 29,930
Shkarkuar 51
Pëlqyer 66
Publikuar 17/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store