Titulli Yllka Kuqi- Dasma
Ndëgjuar 596
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Yllka Kuqi- Dasma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store