Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - O Zot i Madh
Ndëgjuar 4,998,257
Shkarkuar 219
Pëlqyer 9,830
Publikuar 06/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store